مو های نرم و خوش حالت

نکاتی برای داشتن مو های نرم و خوش حالت

مو های نرم و خوش حالت داشتن ، همواره دغدغه اکثر ما بوده و هست. خرید شامپو های مختلف صنعتی و سرم های مو با قیمت های گزاف اشتباهی است که ما را در رسیدن به مو های نرم و خوش حالت کمک چندانی نمی‌کند.

در این پست، تیم دکتر بادی، سعی کرده با ذکر سه نکته مهم و اصولی شما را در رسیدن به مو های نرم و خوش حالت یاری نماید.

  • برای داشتن مو های نرم و خوش حالت مو های خود را بیش از حد نشویید و اگر هر روز حمام می روید نیازی نیست هر روز مو های خود را شامپو کنید. می‌توانید این کار را یک روز درمیان انجام دهید. مو های خیس خود را محکم نبندید و موقع استفاده از سشوار آن را به مو های خود نچسبانید.

  • ماسک موی تخم مرغ و آووکادو برای ترمیم مو های آسیب دیده و داشتن مو های نرم و خوش حالت، بسیار مناسب است. یک عدد آواکادو را با یک عدد تخم مرغ له کنید و هنگامی که مو خیس و مرطوب است به آن آغشته کنید. حدود 20 دقیقه صبر کرده، سپس مو ها را چندین بار بشویید.

  • چند قطره روغن زیتون را در کف دست خود ریخته و به نوک مو هایتان بکشید. این روش برای مو های سخت و شکننده نیز بسیار مناسب است. همچنین می‌توان برای این کار از چند قطره لوسیون دست نیز استفاده کرد. خواهید دید به چه راحتی قادرید مو ها را به مدل دلخواه در آورید و داشتن مو های نرم و خوش حالت را تجربه کنید.

در ادامه این پست از سایت دکتر بادی می توانید اینفوگرافیک کامل این مطلب را مشاهده نمایید و با دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

مو های نرم و خوش حالت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *