انجام حرکات یوگا به وسیله طناب trx

انجام حرکات یوگا به وسیله طناب trx

انجام حرکات یوگا به وسیله طناب trx

ورزش trx نه تنها برای افزایش قدرت ماهیچه ها ، عضله سازی و یا چربی سوزی استفاده می شود ، بلکه می توان حرکات یوگا را نیز به وسیله طناب تی آر ایکس انجام داد . انجام حرکات یوگا به وسیله طناب تی آر ایکس باعث می‌شود ، حرکات بیشتر و پیشرفته تر ، بدون ترس از آسیب دیدگی و رها شدن یا زمین خوردن انجام دهید.

حرکات پیچیده یوگا می‌تواند تأثیرات شگرفی بر عضلات مختلف بدن شما داشته باشد. همچنین انجام حرکات یوگا با استفاده از طناب ورزش TRX انعطاف پذیری را افزایش داده و به عنوان تکیه‌گاه در برخی موارد برای مهار جاذبه به شما کمک می‌نماید.

 

در این پست تیم تخصصی دکتر بادی ضمن شرح فواید انجام حرکات یوگا به وسیله طناب trx ، نحوه انجام حرکات ورزش یوگا به وسیله طناب تی آر ایکس را نیز به شما عزیزان آموزش می‌دهد.

 

از جمله فواید انجام حرکات یوگا به وسیله طناب ورزش trx می‌توان به این اشاره نمود که اکثر افرادی که با ترس از آسیب دیدگی و زمین خوردن مشغول ورزش هستند را به آرامش خیال برای انجام حرکات ورزشی می‌رساند. همچنین افراد آسبیب دیده که در دوران پس از آسیب دیدگی به سر می‌برند می‌توانند به راحتی و با خیال آسوده حرکات یوگا به وسیله طناب تی آر ایکس را انجام دهند.

 

انجام حرکات ورزش یوگا به وسیله طناب trx فقط مختص افراد مبتدی نیست. افراد حرفه‌ای نیز با استفاده از این طناب می‌توانند پیچیده ترین حرکات ورزشی را که انجام دادن آن‌ها بدون استفاده از طناب تی آر ایکس ممکن نیست، انجام دهند. در این جا چند حرکت مهم و نسبتا سخت یوگا را که ممکن است برای بعضی افراد ترسناک باشد داریم که می توانید با طناب trx آنها را راحت تر انجام دهید .

 

-حرکت Backbend در یوگا

 

 

طناب تی آر ایکس

 

 

حرکت Backbends یکی از حرکات یوگا در سطح پیشرفته می باشد که انجام آن برای افراد تازه کار شاید آن چنان آسان نباشد. تاثیر این حرکت روی بهبود عملکرد سیستم تنفسی ، افزایش انعطاف پذیزی ستون فقراط و همچنین کاهش مشکلات بی خوابی و افسردگی در افراد می‌باشد. برای انجام این حرکت به شما پیشنهاد می‌کنیم از طناب تی آر ایکس استفاده کنید.

 

 

-حرکت HeadStand در یوگا

طناب trx

 

 

حرکت Headstand یکی دیگر از حرکات یوگا در سطح پیشرفته می باشد که برخی از افراد در انجام آن دچار ترس می شوند و برای انجام آن نیاز به کمک مربی دارند.

 

این حرکت دارای فواید بسیاری همچون افزایش گردش خون در مغز، افزایش جذب اکسیژن در بدن و همچنین بهبود عملکرد سیستم هضم را دارد. با استفاده از طناب trx افراد می‌توانند بدون نیاز به کمک مربی و داشتن ترس‌های احتمالی این حرکت را به راحتی انجام دهند و از فواید آن بهره ببرند.

 

 

اگر قصد انجام تمرینات یوگا به کمک طناب trx را دارید می توانید این محصول را به صورت اوریجینال و با گارانتی مادام العمر از طریق لینک زیر خریداری نمایید :

 

 -حرکت crow pose در یوگا

 

انجام حرکت crow pose ممکن است در ابتدا سخت و یا حتی ترسناک بنظر برسد . اما باید بدانید که انجام آن بوسیله طناب trx می تواند آسان تر باشد . این حرکت موجب قدرتمند شدن بازوها ، سرشانه و مفاصل شما شما می شود . همچنین انجام این حرکت نیاز به هماهنگی ، تمرکز و دقت بسیار بالایی دارد . این حرکت نه تنها برای افزایش قدرت و تعادل است ، بلکه باعث تقویت عضله کمر نیز می شود.

 

انجام حرکات یوگا به وسیله طناب trx

 

 

-حرکت warrior three

انجام این حرکت می تواند عضلات همسترینگ ( عضلات پشت ران ) ، عضلات میان تنه ( شامل شکم و پهلوها ) و همچنین میزان تعادل شما را به چالش بکشد . این حرکت موجب حفظ تعادل ، قدرتمند شدن پاها و زانوها می شود.

 

انجام-حرکات-یوگا-با-طناب-trx

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *